אודות


אודות
מייסדת ומנהלת המשרד - עו"ד נוטריון ומגשרת רות אלדן אורנשטיין

בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית (מרץ 1996), מגשרת, בוררת מטעם לשכת עורכי הדין ובעלים של מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ.

לאחר שהקימה  את המחלקה המשפטית של "קבוצת שחר" המתמחה בבנייה, כבישים ותשתיות, ושימשה משך כחמש שנים כיועצת המשפטית של הקבוצה יצאה לדרך עצמאית, והקימה בשנת 2006 את המשרד המתמחה בתחום הנדל"ן ומיסוי הנדל"ן, דיני משפחה וירושה. 

בשנת 2012 ייסדה ביחד עם ד"ר חגי אורנשטיין את מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ, והנה מנהלת המרכז מאז ועד היום.
נשואה לד"ר חגי אורנשטיין, אמא ל 4 ילדים ותושבת העיר מודיעין.

למשרד תחום עיסוק ייחודי בהפחתת המס על ההון המשפחתי, הסדרת ההון המשפחתי והגנה על ההון המשפחתי
רצונם של בני המשפחה לשמר את נכסי המשפחה בתוך המשפחה, להימנע מטעויות משפטיות וטעויות מס, וכן לפעול לחלוקה נכונה של נכסי המשפחה, והכל תוך שמירת שלום המשפחה ותכנון מס אופטימלי הנו רצון הקיים במשפחות רבות. בזכות הידע המקיף בתחום הנדל"ן, המיסוי ותחום דיני המשפחה והירושה ומיומנויות הגישור, אנו מסייעים למשפחות להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורם. ייעוץ זה ניתן על ידינו במהלך כל שלבי החיים (ביצוע עסקאות נדל"ן, זוגיות, נישואין, פרידה, העברת מתנה בחיים, מינוי מיופי כוח במקרה של אי כשירות, תכנון הורשה ועריכת צוואה או צוואות הדדיות, חלוקת רכוש, מימוש עיזבון וכדומה).

" אני מאמינה שהוגנות, יושר ואכפתיות כלפי כל הנוגעים בדבר הנם אבני הבסיס להצלחה אמיתית. עקרונות אלו, בשילוב עם מקצועיות, יחס אישי ושקיפות, הובילו ליחסי האמון המיוחדים שיש לי עם לקוחותיי ולכך שלמעלה מ 95% מלקוחות המשרד הנם לקוחות חוזרים וממליצים. נאמנותי לאנשים ולעקרונות והיצירתיות הרבה שאני יוצקת לתחומי העיסוק שלי מעניקים לי את השמחה ותחושת הסיפוק המלווים אותי מידי יום ביומו, והם שמאפשרים ללקוחותיי לקבל את הביטחון והאמון החיוניים כל כך בעבודה מול עורך דין, ואת השירות המשפטי היסודי, המעמיק והטוב ביותר ".