אודות


אודות
מייסדת ומנהלת המשרד - עו"ד נוטריון ומגשרת רות אלדן אורנשטיין
בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, מגשרת, בוררת במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין ובעלים של מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ.
התמחתה בשנת 1997 במשרד עורכי הדין ויינברג- דורון בת"א העוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי מסחרי.
עד 2001 עבדה במשרדי עו"ד פרטיים, ובשנת 2001 הקימה את המחלקה המשפטית של "קבוצת שחר" המתמחה בבנייה, כבישים ותשתיות, ושימשה משך כחמש שנים כיועצת המשפטית של הקבוצה.
בשנת 2006 יצאה לדרך עצמאית, והקימה משרד המתמחה בתחום הנדל"ן ומיסוי הנדל"ן, דיני משפחה וירושה. 
בשנת 2012 ייסדה ביחד עם ד"ר חגי אורנשטיין את מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ.
נשואה לד"ר חגי אורנשטיין ואמא ל 4 ילדים.

התמחות ייחודית בהפחתת המס על ההון המשפחתי והגנה על ההון המשפחתי
למשרד התמחות ייחודית בתכנון והפחתת המס על ההון המשפחתי (בעיקר מסי נדל"ן) בשילוב עם הגנה משפטית על ההון המשפחתי, והנו מהמשרדים הבודדים בארץ הנותן מענה כולל ומקיף הן בכל הקשור להפחתת המיסוי הנובע מנכסי הנדל"ן המשפחתיים, והן בכל הקשור בהגנה על ההון המשפחתי במהלך כל שלבי החיים (עסקאות נדל"ן, זוגיות, נישואין, פרידה, העברת מתנה בחיים, מינוי מיופי כוח לטיפול בגוף וברכוש במקרה של אי כשירות, הורשה וכדומה).

אני מאמינה שבעבודה משפטית נכונה, ההתמחות בחוק ובפסיקה העדכניים ביותר הנה חיונית, אבל ההתמחות החשובה ביותר היא הבנה באנשים ובצרכים שלהם.
ההיכרות עם האנשים, הבנת הסיטואציה האנושית, והיכולת לרתום אנשים לתהליך ולגייס את כל המעורבים לשיתוף פעולה אמיתי הנם המתכון להצלחה.
הוגנות, יושר ואכפתיות כלפי כל הנוגעים בדבר הנם אבני הבסיס והעקרונות שמנחים אותי. עקרונות אלו, בשילוב עם מקצועיות, יחס אישי ושקיפות מלאה, הובילו ליחסי האמון שיש לי עם לקוחותיי ולכך שלמעלה מ 95% מלקוחות המשרד הנם לקוחות חוזרים וממליצים, והנם הסוד הגלוי להצלחת המשרד.
נאמנותי לאנשים ולעקרונות שלי, היצירתיות הרבה שאני יוצקת לתחומי העיסוק שלי, הם שמעניקים לי את השמחה ותחושת הסיפוק המלווים אותי מידי יום ביומו, והם שמאפשרים ללקוחות שלי לקבל את הביטחון והאמון החיוניים כל כך בעבודה מול עורך דין, ואת השירות המשפטי הטוב ביותר ".