אודות image
מייסדת ומנהלת המשרד - עו"ד נוטריון ומגשרת רות אלדן אורנשטיין

בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית (מרץ 1996), מגשרת, בוררת מטעם לשכת עורכי הדין ובעלים של מרכז אור לניהול מו"מ וגישור.

לאחר שהקימה  את המחלקה המשפטית של "קבוצת שחר" המתמחה בבנייה, כבישים ותשתיות, ושימשה משך כחמש שנים כיועצת המשפטית של הקבוצה יצאה לדרך עצמאית, והקימה בשנת 2006 את המשרד המתמחה בתחום הנדל"ן ומיסוי הנדל"ן, וכן בדיני משפחה וירושה וגישור. 

בשנת 2012 ייסדה ביחד עם ד"ר חגי אורנשטיין את מרכז אור לניהול מו"מ וגישור, והנה מנהלת המרכז מאז ועד היום. נשואה לד"ר חגי אורנשטיין, אמא ל 4 ילדים ותושבת העיר מודיעין.

אני מאמין

" הוגנות, יושר ואכפתיות כלפי כל הנוגעים בדבר הנם אבני הבסיס להצלחה אמיתית. עקרונות אלו, בשילוב עם מקצועיות, יחס אישי ושקיפות, הובילו ליחסי האמון המיוחדים שיש לי עם לקוחותיי ולכך שלמעלה מ 95% מלקוחות המשרד הנם לקוחות חוזרים וממליצים.

האהבה לאנשים והיצירתיות הרבה שאני יוצקת לתחומי העיסוק שלי, מעניקים לי את השמחה ותחושת הסיפוק המלווים אותי מידי יום ביומו, והם שמאפשרים ללקוחותיי לקבל את הביטחון והאמון החיוניים כל כך בעבודה מול עורך דין, ואת השירות המשפטי היסודי, המעמיק והטוב ביותר ".

התמחות ייחודית בהפחתת המס על הנדל"ן המשפחתי והעברה בין דורית

הרצון להפחית באופן חוקי את מסי הנדל"ן, בד בבד עם הרצון לחלק נכון את נכסי המשפחה ולהגן על הנכסים ובני המשפחה מפני מצבי החיים המשתנים, והכל תוך שמירת שלום המשפחה ותכנון מס אופטימלי הנו רצון טבעי ומובן, ומאפיין משפחות רבות.

בזכות הידע המקיף בתחום הנדל"ן, המיסוי ותחום דיני המשפחה והירושה ומיומנויות הגישור, אנו מסייעים למשפחות להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורם בכל הקשור להעברה בין דורית, להגנה על ההון המשפחתי והפחתת המס על הנדל"ן המשפחתי.

ייעוץ זה ניתן על ידינו במהלך כל שלבי החיים (ביצוע עסקאות נדל"ן, זוגיות, נישואין, פרידה, העברת מתנה בחיים, מינוי מיופי כוח במקרה של אי כשירות, תכנון הורשה ועריכת צוואה או צוואות הדדיות, פירוק שיתוף, חלוקת רכוש, מימוש עיזבון וכדומה).