אודות


אודות
מייסדת ומנהלת המשרד - עו"ד נוטריון ומגשרת רות אלדן אורנשטיין

בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית (מרץ 1996), מגשרת, בוררת מטעם לשכת עורכי הדין ובעלים של מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ.

עד 2001 עבדה במשרדי עו"ד פרטיים, ובשנת 2001 הקימה את המחלקה המשפטית של "קבוצת שחר" המתמחה בבנייה, כבישים ותשתיות, ושימשה משך כחמש שנים כיועצת המשפטית של הקבוצה.

בשנת 2006 יצאה לדרך עצמאית, והקימה משרד המתמחה בתחום הנדל"ן ומיסוי הנדל"ן, דיני משפחה וירושה. 
בשנת 2012 ייסדה ביחד עם ד"ר חגי אורנשטיין את מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ.
נשואה לד"ר חגי אורנשטיין, אמא ל 4 ילדים ותושבת העיר מודיעין.

התמחות ייחודית בהפחתת המס על ההון המשפחתי, הסדרת ההון המשפחתי והגנה על ההון המשפחתי

משרדנו הנו בעל התמחות ייחודית בתכנון והפחתת המס על ההון המשפחתי (מיסי נדל"ן) בשילוב עם הסדרה נכונה של חלוקת ההון המשפחתי והגנה משפטית על ההון המשפחתי.

רצונם של בני המשפחה לשמר את נכסי המשפחה בתוך המשפחה, להימנע מטעויות משפטיות, ולוודא, כי הנכסים יגיעו אך ורק למי שהנם חפצים להעניקם לו, והכל תוך תכנון מס נכון הנו רצון לגיטימי הקיים במשפחות רבות. באמצעות ההתמחות של משרדנו הן בנושאי נדל"ן ומיסוי נדל"ן והן בתחום דיני המשפחה והירושה והגישור המשפחתי - אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי מקיפים וכוללים, שמטרתם לאפשר להם להגן ולהסדיר את כל נושא ההון המשפחתי באופן הטוב ביותר עבורם. ייעוץ זה ניתן על ידינו במהלך כל שלבי החיים (ביצוע עסקאות נדל"ן, זוגיות, נישואין, פרידה, העברת מתנה בחיים, מינוי מיופי כוח במקרה של אי כשירות, תכנון הורשה ועריכת צוואה או צוואות הדדיות, חלוקת רכוש, מימוש עיזבון וכדומה).

אני מאמינה שבעבודה משפטית נכונה, ההתמחות בחוק ובפסיקה העדכניים ביותר הנה חיונית, אבל ההתמחות החשובה ביותר היא הבנה באנשים ובצרכים שלהם, ומתן מענה אנושי ומשפטי מדויק. ההיכרות עם האנשים, הבנת הסיטואציה האנושית, והיכולת לרתום אנשים לתהליך ולגייס את כל המעורבים לשיתוף פעולה אמיתי הנם המתכון להצלחה.

הוגנות, יושר ואכפתיות כלפי כל הנוגעים בדבר הנם אבני הבסיס והעקרונות שמנחים אותי. עקרונות אלו, בשילוב עם מקצועיות, יחס אישי ושקיפות מלאה, הובילו ליחסי האמון שיש לי עם לקוחותיי ולכך שלמעלה מ 95% מלקוחות המשרד הנם לקוחות חוזרים וממליצים, והנם הסוד הגלוי להצלחת המשרד. נאמנותי לאנשים ולעקרונות של הוגנות ואכפתיות, היצירתיות הרבה שאני יוצקת לתחומי העיסוק שלי, הם שמעניקים לי את השמחה ותחושת הסיפוק המלווים אותי מידי יום ביומו, והם שמאפשרים ללקוחות שלי לקבל את הביטחון והאמון החיוניים כל כך בעבודה מול עורך דין, ואת השירות המשפטי הטוב ביותר ".