עו"ד ונוטריון רות אלדן אורנשטיין | מקרקעין, ירושות ומשפחה | 08-9718725

08-9718725

אודות המשרד


משרד עו"ד רות אלדן אורנשטיין הוקם בשנת 2006 ע"י עו"ד ונוטריון רות אלדן אורנשטיין, בוגרת הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית, ועורכת דין פעילה משנת 1997.

המשרד, ממוקם במרכז עזריאלי במודיעין, ומספק שירותים משפטיים ללקוחות, המבקשים לקבל ייעוץ וליווי משפטיים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, ולמצוא פתרונות מיטביים במסגרת החוק. 

הייחודיות של המשרד באה לידי ביטוי הן באופי השירות במשרד: דגש על הקשבה ללקוח, יצירת מערכות יחסים של אמון מול הלקוח ואכפתיות אנושית לפני הכל, והן בהתמחות הייחודית בכל הקשור לאינטגרציה בין תחומי העיסוק השונים של המשרד (נדל"ן, מיסוי נדל"ן, משפט אזרחי ודיני ירושה ומשפחה) ולממשקים המשפטיים הרבים והמורכבים הקיימים ביניהם.

שני מאפיינים ייחודיים אלו של המשרד, הם שסייעו לנו להפוך לאחד המשרדים הבודדים בארץ המעניקים לא רק ייעוץ מקצועי ומקיף בכל הקשור לתכנון והפחתת המיסוי על ההון המשפחתי בד בבד עם הסדרה ושימור ההון המשפחתי, אלא גם ביצוע בפועל של כל הפעולות המשפטיות הנדרשות כדי להוציא את הדברים אל הפועל.

אהבת אדם, ראייה אינטגרטיבית ויצירתיות - הנם הכלים בעזרתם אנו חותרים לפתרונות האופטימאליים ביותר הן ברמה האנושית והן ברמה המשפטית, ובזכותם אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ ושירות מקצועי מקיף וכולל תחת קורת אחת. 

המשרד מאופין באווירה אינטימית ומשפחתית, וכל עורכי הדין במשרד הנם לפני הכל חברים ושותפים לדרך. 


 

מייסדת ומנהלת המשרד - עו"ד רות אלדן אורנשטיין 


את תחילת דרכה כעו"ד החלה עוה"ד רות אלדן אורנשטיין בשנת 1997 במסגרת משרדי עורכי דין פרטיים, בהם, בין היתר, עסקה בתחום הנדל"ן והמשפט האזרחי.  

היא התמחתה במשרד עורכי הדין וינברג- דורון בת"א העוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי מסחרי.
בשנת 2001 הקימה את המחלקה המשפטית של "קבוצת שחר" המתמחה בבנייה, כבישים ותשתיות, ושימשה משך כחמש שנים כיועצת המשפטית של הקבוצה. 

בשנת 2006 יצאה לדרך עצמאית והקימה את משרדה תוך שהיא מגייסת את הניסיון והידע שרכשה בתחום הנדל"ן, מיסוי הנדל"ן והמשפט האזרחי, ותוך שהיא ממשיכה להשתלם ולהתעדכן ברפורמות וברגולציות המשתנות בתכיפות. 

כיום מציעה עו"ד אלדן ללקוחותיה ליהנות מהידע שצברה במהלך שני עשורים הן בתחום הנדל"ן, הן בתחום המיסוי, והן בתחום הדין האזרחי ודיני הירושה והמשפחה.

לאור חתירתה הטבעית לסיים סכסוכים באמצעים של ניהול מו"מ והסכמות, ולאחר שקיבלה פניות מלקוחותיה לשמש כמגשרת בסכסוכים ביניהם, הרימה את הכפפה והתמקצעה בתחום ניהול המשא ומתן ובתחום הגישור.

עד היום ניהלה עוה"ד רות אלדן אורנשטיין מאות של מו"מ וגישורים [ביניהם מו"מים וגישורים מאתגרים במיוחד], כאשר למעלה מ- 95% מהם הסתיימו בהצלחה, בהשגת הסכמות בין הצדדים המסוכסכים ובקבלת תוקף של פס"ד להסכמות בין הצדדים.  

עוה"ד רות אלדן אורנשטיין נשואה לד"ר חגי אורנשטיין, והם הורים לארבעה ילדים. 

אני מאמין

" אני מאמינה שבעבודה משפטית אמיתית, ההתמחות האמיתית היא הבנה באנשים ובצרכים שלהם לא פחות מהבנה בחוק. ההיכרות עם האנשים, הבנת הסיטואציה האנושית, והיכולת לרתום אנשים לתהליך ולגייס את כל המעורבים לשיתוף פעולה אמיתי, חשובה לפחות כמו ההיכרות עם הדין ועם הבעיה והדרכים לפתרונה.

לתהליך כולו, אני מביאה עקרונות של הוגנות, יושר ואכפתיות אמיתית כלפי כל הנוגעים בדבר. אין לי ספק, כי עקרונות אלו, בשילוב עם מקצועיות, יחס אישי ושקיפות מלאה מול הלקוח, הובילו ליחסי האמון המיוחדים שיש לי עם לקוחות המשרד, והם הסוד הגלוי להצלחה של המשרד ולאוירה המצויינת בה הוא מתאפיין.

נאמנותי לאנשים ולעקרונות שלי, והיצירתיות הרבה שאני יוצקת לתחומי העיסוק שלי, הם שמעניקים לי את השמחה ותחושת הסיפוק המלווה אותי מידי יום ביומו, והם שמאפשרים ללקוחות שלי לקבל את הביטחון והאמון החיוניים כל כך בעבודה מול עורך דין, ואת השירות המשפטי הטוב ביותר ".

עוה"ד רות אלדן אורנשטיין


בעלת תואר L.L.B במשפטים מהאונ' העברית משנת 1996, ועו"ד פעילה החל משנת 1997. בעלת רישיון נוטריון מ - 2009

מגשרת, מייסדת ומנהלת מרכז אור לגישור ולניהול מו"מ, וכן בוררת במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין בישראל.

מוסמכת ע"י משרד המשפטים לעריכת יפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון