גישור ובוררות במודיעין 08-9718725

08-9718725

גישור

עוה"ד רות אלדן אורנשטיין הנה מגשרת בעלת ניסיון רב ביישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות (בוגרת קורסי גישור כללי וגישור משפחה של המוסד לגישור של לשכת עורכי הדין וכן קורסים והשתלמויות שונות בתחום ישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות). 

לאחר שנוכחה במשך השנים בחתירתה הטבעית לפתרונות בדרכי שלום וקיבלה מלקוחותיה פניות חוזרות לשמש כמגשרת במחלוקות משפטיות, החלה לעסוק באופן פעיל בתחומי הגישור ואף הקימה ביחד עם ד"ר חגי אורנשטיין את מרכז אור לגישור, שהנו מרכז הגישור המוביל באיזור מודיעין והסביבה, העוסק בתחומי גישור מגוונים, לרבות:

  • גישור לגירושין (גישור לסיום מושכל ומכובד של חיים משותפים ו/או חיי נישואין). 

  • גישור משפחתי (לרבות בנושא עסקיים משפחתיים, נושאי ירושות ועיזבונות). 

  • גישור עסקי (לרבות סכסוכים כספיים ו/או עסקיים שונים). 

להתרשמות מהליך הגישור, מהיתרונות הרבים של הגישור, ומשיעורי ההצלחה המדהימים שלנו בגישורים (למעלה מ -90%)  אתם מוזמנים לעבור אל  אתר מרכז אור לגישור

בוררות

עוה"ד רות אלדן אורנשטיין הנה בוררת במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין ומשמשת כבוררת בסכסוכים שונים. 

בוררות היא שיטה אלטרנטיבית ליישוב סכסוכים, בה צדדים למחלוקת מסכימים להציג את עמדותיהם בפני בורר שהוא צד שלישי אובייקטיבי, על מנת שיכריע בסכסוך. 

הבוררות חוסכת לצדדים זמן וממון רבים, שכן היא מאפשרת להם להשיג הכרעה בסכסוך ביניהם תוך זמן קצר (מספר ימים שבועות במקום חודשים ו/או שנים בבית המשפט), ביעילות רבה ובעלויות נמוכות באופן משמעותי מהתדיינות בבית המשפט. 

את פסק הבוררות ניתן לקיים בהסכמת הצדדים ללא צורך באישור בית המשפט או לאשרו בבית המשפט המחוזי במסגרת הליך אישור פסק בוררות וליתן לו תוקף של פסק דין לכל דבר ועניין. 

במסגרת תפקידה כבוררות משלבת עוה"ד רות אלדן אורנשטיין את הבנתה בתחומי המשפט השונים בהם הנה עוסקת, וכן את היכולת לגשר ולסייע לצדדים לנהל ביניהם מו"מ ענייני על מנת להגיע להסכמות, ובמקרה הצורך גם לקבל הכרעות שיפוטיות ולסיים סכסוכים במהירות וביעילות. יסודיות, מקצועיות, יושר והגינות הנם אבני הבסיס בכל הליך של בוררות המנוהל במשרד.