עו"ד ונוטריון רות אלדן אורנשטיין |עורך דין הסכם ממון במודיעין | 08-9718725

08-9718725

משרדנו - משרד עורכי דין נוטריון וגישור במודיעין  מתמחה בייעוץ ועריכת הסכמי ממון לסוגיהם. 

 

עומדים להינשא וחושבים על הסכם ממון? 
נשואים כבר ורוצים להסדיר נושאים כלכליים בהסכם מסודר?
מתלבטים האם אתם ידועים בציבור ומה זה אומר?


כנראה שאתם זקוקים לייעוץ מסודר, אשר יבהיר לכם את המצב המשפטי וינחה אתכם כיצד לפעול. לעיתים די בייעוץ ובהנחיות מקצועיות כיצד להתנהל, ולעיתים יש צורך בהסכם ממון מסודר. 
 

מה הם סוגי הסכמי הממון הקיימים?

  1. הסכם ממון טרום נישואין
  2. הסכם ממון לאחר נישואין
  3. הסכם ממון לסיום נישואין (הסכם גירושין).
  4. הסכם ממון ידועים בציבור

מה סוד ההצלחה שלנו בעריכת הסכמי ממון מוצלחים?  

א. מומחיות בכל התחומים הרלבנטיים

במסגרת הכנת הסכם ממון אנו משלבים יחדיו את ההבנה והמומחיות שלנו בנושאי דיני חוזים ודיני משפחה ביחד עם הידע והמומחיות בנושאי נדל"ן ומיסוי נדל"ן, שכן בד"כ הנדל"ן מהווה חלק משמעותי בנכסי הצדדים. 
 

ב. הקשבה, הבנה ואכפתיות

לכל אלו אנו מוסיפים את החשוב מכל: הבנה, הקשבה, סבלנות ורצון אמיתי וכן לסייע לאנשים להגיע להסכמים או לפתרונות הטובים ביותר עבורם. הלקוחות המרוצים שלנו הנם העדות להצלחה. מלבד ייעוץ משפטי מקצועי מקפיד המשרד על דיסקרטיות טוטאלית, ועל מתן יחס אישי ואמפטי בתחום שמטבעו הנו אינטימי ורגיש במיוחד.
 

ג. מיומנויות גישור וגישה נכונה

לזוגות, שטרם הגיעו להסכמות ביניהם או שטרם הגיעו להסכמות בכל הנושאים הרלבנטיים, מציע המשרד את ההכוונה והסיוע בהגעה לעמק השווה (כמי שאמונים על ניהול מרכז גישור וניהול מאות גישורים, נציין כי מדובר אולי במיומנות החשובה ביותר לעריכת הסכמי ממון מוצלחים ...). 
 

ד. אימות נוטריוני להסכמי ממון

משרדנו, מציע גם שירותים נוטריונים, וניתן לאמת בפנינו את הסכמי הממון שע"פ חוק ניתן לאמת בפני נוטריון (הסכם ממון לפני נישואין והסכם ידועים בציבור).
 

ה. הסכמים טובים לחיים

אנו מאמינים, כי מקצועיות, אוירה טובה, הקשבה, סבלנות והבנה של הצרכים והרצונות האמיתיים של הצדדים הנם החומרים מהם בנוי הסכם טוב. אנו משתדלים להעניק ללקוחותינו את כל אלו יחדיו.