בלוג #מס שבח בעסקת מתנה


כיצד שימוש בפטור נכון בעסקת מתנה חתך את מס השבח העתידי?

כיצד שימוש בפטור נכון בעסקת מתנה חתך את מס השבח העתידי?

שימוש נכון בפטור במס שבח יכול לעתים לחסוך מס שבח עתידי. לא תמיד שימוש בסעיף 62 לחוק מיסוי מקרקעין הנו סעיף הפטור הנכון לשימוש בעסקת מתנה.

קרא עוד